תושבים יקרים,

ראש העיר עליזה בלוךבית שמש היא גשר במדינת ישראל. היא המקשרת בין ההר למישור ונופיה המדהימים מתחלקים בין הרים וגאיות לבין שפלת יהודה ומישור החוף. מקום בו הלכו אבותינו ומוזכר בפסוקי הנביאים בשל החשיבות העצומה שלו.

היא גם גשר בין ירושלים לת"א. בין החיים החילוניים של מדינת ישראל המתחדשת והציונית לבין החיים הדתיים של ארץ אבותינו. חיים בה זה לצד זה חרדים וחילונים ודתיים, עולים מכל קצוות תבל לצד צברים. אנשים שונים כל-כך שיוצרים כאן מגוון הזדמנויות מדהים.

כלל האפשרויות הללו והמציאות בשטח יוצרים יחד עיר שיש בה עבר והווה ועתיד, ואני מאמינה שבית שמש על כל יתרונותיה ומורכבויותיה יכולה וצריכה להיות "עיר העתיד של ישראל".

בשנים הקרובות תתרחב העיר באוכלוסיה צעירה ואטרקטיבית שתביא אלינו הייטק, תעשייה ומסחר, עסקים חובקי עולם, תיירות ותהפוך להיות לעיר מרכזית בישראל. כולנו, כלל תושבי העיר, יכולים להיות חלק מהשינוי המבורך הזה ובידינו ליצוק אותו ולכונן עיר שתהיה משל ושנינה לכולנו. סמל לאחדות אמיתית הנותנת מקום וכבוד לכלל מרכיביה. אני קוראת לכם תושבי ותושבות העיר להיות חלק מהשינוי המיוחל בבית שמש, להרים את העיר שלנו ולהביאה למקום טוב יותר ומשמח יותר. "וְזָרְחָה לָכֶם יִרְאֵי שְׁמִי שֶׁמֶשׁ צְדָקָה וּמַרְפֵּא בִּכְנָפֶיהָ..." תפילתי ותקוותי שנצליח להגדיל את שמה של עירנו כעיר שמרפא בכנפיה.

ברכתי ותודתי לכלל עובדי העירייה ונציגי הציבור שעושים ככל אשר לאל ידם כדי לסייע בהצלחת עירנו, וגם לכם התושבים שלוחה הברכה והתודה על הרמת קרנה של עירנו.

אתר העירייה המחודש של עיריית בית שמש, לצד האפליקציה, הפייסבוק הטוויטר וכלי התקשורת הנוספים הקיימים כיום ויפותחו בעתיד, חושפים בפני התושבים את הפעילות הנעשית בעירייה, ונותנים אפשרות לכלל תושבי העיר להיות שותפים בנוסף לאפשרות לעשות פעולות שונות המקילות מאוד את החיים דרך האתרים והאפשרויות הדיגיטליות.

נשמח להיות עבורכם בכל דבר ועניין.

תמיד לשירותכם
עליזה בלוך,
ראש עיריית בית שמש.