פרויקט מיל"ה חרדי, בשיתוף משטרת בית שמש ותכנית עיר ללא אלימות התכנסו בבוקר יום שלישי 5/5/15 בחצר בית ספר "אור חדש" הממוקם בשכונת יפה נוף כשמטרה אחת לכולם, סיוע ותרומה לקהילה! 

מאיר בלעיש סגן ומ"מ ראש העיר הגיע לבית הספר בליווי צוות עובדים כשהם מצוידים בכלי עבודה, צבעים וכלי גינון לשיפור פני בית הספר. במקום נכחו שוטרים מתחנת משטרת בית שמש השותפים לפרויקט מיל"ה  ושוטרים מהמכללה להכשרת שוטרים שנתנו כולם את כוחם בסיוע ותרומה לקהילה. המבצע התקיים בהובלת משק לב העיר אורן אליהו ויוסף גמליאל.

בכוחות משותפים החלו לפעול למען שיפור המבנה, פינו פסולת, צבעו קירות וטיפחו את חצר בית הספר שהם עובדים בחריצות רבה ובנדיבות לב גדולה כשבני הנוער מסייעים ונותנים את חלקם למען המטרה הסופית.    

ראש העיר משה אבוטבול נכח במקום וברך את כל המשתתפים בעשייה על תרומתם הגדולה לקהילה ושיבח את פעילות עיר ללא אלימות משטרת בית שמש.

סגן ומ"מ ראש העיר מאיר בלעיש הכיר תודה לעוסקים במלאכה המבורכת והדגיש כי בני הנוער בעיר הם אלה שמובילים אותנו להצלחות ונעשה כל שביכולתנו לסייע להם.

סגן מפקד תחנת בית שמש רפ"ק רונן חזוט שיבח את השוטרים ובני הנוער וציין כי הוא גאה להיות חלק מפרויקט התרומה לקהילה.  

מיל"ה- מובילים יחד למען הנוער פרויקט העצמה המתקיים בבית שמש לבני נוער בסיכון ומגיש למשתתפים את הכלים הנכונים להשתלבות נורמטיבית בחברה ובעידודם ללקיחת אחריות ולעשייה משמעותית בחייהם.

חשוב לזכור כי תרומה לקהילה לא רק מועילה למקבל התרומה, התרומה לקהילה מעצימה ומחזקת את הקהילה בה אנו חיים ובעיקר את הרגש האישי שלנו. 

 

צוות הפרוייקט

צוות הפרוייקט