השבוע הגיע לסיומו טורניר קט רגל לילדים ונוער קיץ 2015 בסימן "כוחן של מילים" זאת השנה השביעית בעיר בית שמש במסגרת תכנית 'עיר ללא אלימות', אגף ספורט אירועים ונוער וגרעין גוג'ו. הטורניר התקיים במגרש אסתר בגבעת שרת השתתפו בו כ-70 ילדים ובני נוער, המשחקים ארכו כשלושה שבועות, במהלך כל שבוע התקיימו שלושה משחקים.

טורניר קט רגל הפך למסורת קבועה בעיר בית שמש ויש לו משמעות גדולה לקהילת בית שמש. הטורניר מקנה למשתתפים בו ערכים לדרך ארץ, ומיומנויות אישיות וקבוצתיות בכל הקשור לספורט אך עם זאת מקנה במישור האישי יכולת התמדה, משמעת עצמית, התמודדות עם הפסד וכישלון, הימנעות מהתנהגויות אנטי חברתיות ערבות הדדית, סובלנות ואחווה. השנה התרכז הטורניר בהטמעת מסר "כוחן של מילים" כי גם למילים יש כוח וביכולתן להיות מאוד פוגעות ומסוכנות! על כן, על כל אחד ואחת מאתנו מוטלת האחריות להיות ערים למילים שיוצאות מפינו.

השנה ניתנה למשתתפים בטורניר קט רגל אפשרות להיות חלק מצוות המאמנים והשופטים ולהוביל מהלכים לאורך הטורניר.אפשר היה להבחין בעבודת הצוות המופתית ובשיתוף הפעולה הפורה שהיה בין כולם. ביום שלישי בשעות אחה"צ התקיים משחק הגמר, קבוצת צ'לסי ניצחה את באיירן וקבוצת גאנה ניצחה את קבוצת האריות ונבחרו שני שחקנים מצטיינים נביאו ואנדלאו.

הטורניר הוכיח לכולנו כי המטרה שלשמה הוא מתקיים יושמה על הצד הטוב ביותר, כל הילדים ובני הנוער המשתתפים היו מאוד נלהבים ומרוגשים לציין כי במהלך כל המשחקים המשתתפים הפגינו משחק הוגן וחברי ותרמו לטורניר מוצלח ומהנה. בסיום המשחק חולקו מדליות לכל המשתתפים וגביעים לקבוצות המנצחות ולשחקנים המצטיינים .ברצוננו להביע תודה גדולה לכל שחקני הטורניר, ולצוות המקצועי שתמך אגף ספורט אירועים ונוער, מדריכי עיר ללא אלימות, גרעין גוג'ו וחברת "אנפות השקעות".

בתאריך 24/8/15 יתקיים במגרש בית אסתר טורניר בו ישחקו האחת מול השנייה הקבוצה שניצחה בטורניר "כוחן של מילים" מול קבוצת משטרת בית שמש, נאחל לשתי הקבוצות בהצלחה. 

מאיר בלעיש: "הספורט הוא כלי חברתי חזק מאוד ויש לו חשיבות גדולה, כל מי שעוסק בספורט יוצא נשכר והופך להיות אדם טוב יותר, ככל שנעסוק בפעילויות ספורטיביות הן במסגרות הפורמאליות והן במסגרות הבלתי פורמאליות כך נהפוך להיות קהילה חזקה יותר, ערכית ומשפיעה יותר. ברצוני להודות לכל הילדים ובני הנוער שהשתתפו בטורניר מידי שנה ושנה, לכל הצוות המקצועי שדואג לקיים את הפעילות הערכית והכל כך חשובה לדור ההמשך שמוביל וימשיך להוביל אותנו רק להצלחות. בהזדמנות זאת ארצה לאחל לכל התלמידים שנת לימודים תשע"ו פורייה ומוצלחת."
 
התלמידים במהלך המשחק

משתתפי התחרות בתמונה קבוצתית