אודות המינהלת

מנהלת התעסוקה העירונית בבית שמש הוא גוף ראשון מסוגו בארץ בו ממשלת ישראל החליטה, לתמוך בגוף עירוני המתכלל את תחום התעסוקה ברמה המוניציפלית.

המינהלת היא תוצאה על שיתוף פעולה בין עיריית בית שמש, משרד העבודה וקרן שמש- לפיתוח העיר בית שמש, הפועלים ביחד ליזום ולפתח את מגוון מקורות התעסוקה בעיר במטרה לחזק את החוסן התעסוקתי של תושבי בית שמש.

אחד מתחומי הפעילות המרכזיים של מנהלת התעסוקה היא מתן סיוע למעסיקים קיימים וחדשים בעיר, מתוך הבנה שהמעסיקים הם הכוח והמנוע לפיתוח התעסוקתי של העיר. ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

שירותי המינהלת

  1. סיוע באיתור עובדים
    מינהלת התעסוקה מציעה חיבור ל:
    •  לוח דרושים עירוני המוצע בחינם למעסיקים בעיר
    • רשימת פרטי קשר של כלל גופי התעסוקה בעיר
  2. תמיכה בהגשת בקשות לתמריצים כלכליים לממשלה - המינהלת מציעה עזרה במיצוי התמריצים הניתנים על ידי גופים ממשלתיים כגון: משרד הכלכלה ומשרד העבודה
  3. הכשרה מקצועית עבור עובדים קיימים או עובדים חדשים - המינהלת מציעה סיוע בפיתוח כלים, קורסים והכשרות המותאמים לצורכי המעסיק- אנו נסייע לכם לפתח הכשרות שנדרשות לשם פיתוח העובדים והתאמתם לדרישות התפקיד. בנוסף, נסייע בהובלת ימי חשיפה, ויצירת פתרונות חדשניים לגיוס בדגש העל בניית תהליכי מיון וגיוס מותאמי תרבות
  4. תמיכה במימוש אחריות תאגידית ותרומה לקהילה- המינהלת מציעה הכוונה וחיבורים לעיר ולקהילה עבור חברות המעוניינות לבצע פעילות בתחום האחריות התאגידית בעיר. ולחבר אתכם לצורכי התושבים בעיר.

אנחנו כאן לרשותכם,
מוזמנים ליצור קשר

 

אסתי מוסקוביץ
ראש המינהלת העירונית לתעסוקה
0526091425