אנשי קשר 

כתובת: רחוב התבור 18 – מתנ"ס "פסגות השבע"

ימים ושעות: א' – ה' : בשעות הבוקר ואחה"צ, ו' : בשעות הבוקר

 

הקונסרבטוריון העירוני 

הקונסרבטוריוןן העירוני בית שמש הוקם בתחילת שנות ה-90 ממספר חוגי מוסיקה שהיו פזורים ברחבי העיר. ההחלטה האסטרטגית לאחד את חוגי העשרה למוסד מקצועי בעל רמת לימודים גבוהה מיחס לחינוך המוסיקלי בעיר את החשיבות הראויה. במהלך השנים קיבל הקונסרבטוריון הכרה של משרד החינוך והפך למקום המרכזי המכין עתודה מוסיקאלית הבוחרת במוסיקה להיות מקצוע ודרך חיים. תלמידי הקונסרבטוריון הניגשים מידי שנה למבחני בגרות במוסיקה, ממשיכים את דרכם במוסדות להשכלה גבוהה ולאחר מכן מצטרפים לשורות האמנים המקדמים את התרבות והמוסיקה בישראל ובעולם.

כיום הקונסרבטוריון העירוני פועל ברשת המרכזים הקהילתיים במרכז הקהילתי פסגות השבע ומונה כ-200 תלמידים הלומדים את כל תחומי המוסיקה הקלאסית והמודרנית, ג'אז, רוק, פופ ומוסיקה אתנית. לימודי הקונסרבטוריון כוללים שיעורי חובה בסולפג' ותיאוריה, השתתפות התלמידים בהרכבים שונים ובהופעות. אנו שואפים וחולמים להרחיב את פעילות הקונסרבטוריון ולפתוח כיתות במקצועות חדשים ומבוקשים, כגון מוסיקה יהודית, פייטנות וחזנות.

הקונסרבטוריון העירוני הנו מקום מרכזי וחשוב בחיי התרבות של העיר והקהילה.  תלמידינו מופיעים באירועים עירוניים ומייצגים את העיר בפסטיבלים וקונצרטים ברחבי הארץ והעולם, כגון פסטיבל הכליזמרים בצפת, מנויים בתאטרון ירושלים , קונצרט משותף עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית בניצוחו של המאסטרו זובין מאהטה ,סיור בארה"ב בסדרת הופעות.
 

 

לדף הקונסרבטוריון באתר של המתנ"ס "פסגות השבע"