עיריית בית שמש בפסטיבל אירועי סוכות: "לכלל המגזרים ולכלל הגילאים


עיריית בית שמש בפסטיבל אירועי סוכות: "לכלל המגזרים ולכלל הגילאים

עיריית בית שמש נערכת לחג הסוכות עם מגוון רחב של אירועים והופעות לכלל תושבי העיר.

ראש עיריית בית שמש, ד״ר עליזה בלוך: ״אני גאה להזמין את תושבי העיר לפסטיבל אירועי סוכות. האירועים הם לכלל המגזרים- חרדים, דתיים לאומיים וחילונים ולכלל הגילאים.
זו ההזדמנות שלנו לצאת מהבית, להיפגש, לחגוג ולהינות מהעיר הנהדרת שלנו. כבר אין לתושבי העיר צורך לצאת ולבלות מחוץ לעיר. יש לנו את הכל כאן בבית שמש. זוהי גם ההזדמנות שלי להזמין אתכם ב-15.10 להיפגש איתי בסוכה שלי ברחבת נעימי ולהינות ממגוון הפעילויות בה״.

בתאריכים כ- 10-13.10 יתקיים לראשונה 'שוק ארבעת המינים'* באווירה חגיגית ומיוחדת שבו למעלה מ- 40 דוכנים ימכרו בין השאר את ארבעת המינים, קישוטים לסוכה וסכך לסוכה (פרטים נוספים על שעות פתיחת השוק באתר עיריית בית שמש)


אירועים והופעות:
 

יום שלישי 15.10.19

 

  • מופע פעלולים לילדים* – עיריית בית שמש ומתנס גוונים מזמינים אתכם למופע פעלולים לילדים אשר יתקיים בין השעות 11:00-14:00 במתנ"ס גוונים רמב"ש א'
  • סוכת ראש העיר*: ראש עיריית בית שמש, ד"ר עליזה בלוך מזמינה את ציבור התושבים ל"סוכת ראש העיר" במסגרתה תתקיים קבלת פנים של ראש העיר, הפעלות לילדים: מוזיקה, יצירה ושעת סיפור ואף אירוע שירה בציבור. האירוע יתקיים בין השעות 11:00- 18:00 ברחבת נעימי.
  • מופע אנדלוסית* עם האומנים מייק קרוצ'י, עמי עבו ומשה ברששת בשעות 20:00-22:30 באולם ברנקו וייס.



יום רביעי 16.10.19

 

  • מופע ילדים* 'הגמ"ח של יונתן'* בשעות 11:00-14:00אולם אוהל פייגא רמב"ש ב'
  • סיפורו של תל בית שמש - סיפורה של העיר* - יתקיים בשעות 10:00 -17:00 תל בית שמש. יתקיימו גם סיורים ברוסית ובאנגלית.
  • מופע מרכזי - חנן בן ארי, בני פרידמן, מאיר גרין, חנן בר סלע ובנימין אצרף* - יתקיים בשעות 19:30-23:30 באמפי
  • רוקדים בית שמש: הרקדה חגיגית* בשעות 19:30-22:00 ברחבת קניון נעימי
  • הופעה לציבור הנשים: אנטבקה - כנר על הגג*. בשעות 20:00-22:00 באולם ספורט רמה א'
  • מופע לילדים- מלך המדבר*-16:00-19:00 באולם בית ספר בית יעקב גור חפציבה
  • מופע לילדים: עולים לרגל -מסע אל קורדובה* - בשעות 9:00-20:00 במתנ"ס גוונים רמב"ש א'


יום חמישי 17.10.19

 

  • מופע ילדים סוף מעשה במחשבה תחילה* בשעות 11:00-14:00 באולם חסד לאברהם קריה חרדית
  • שמחת בית השואבה - הופעה לילדים עם צרכים מיוחדים*: בשעות 11:00-15:00 אולם הספורט רמה א'
  • מופע לילדים- עולים לרגל -מסע אל קורדובה*-בשעות 9:00-20:00 מתנ"ס גוונים רמב"ש א'
  • מופע ילדים - שירה וזמרה*- בשעות 17:00-18:30 באולם אוהל יוסף רמב"ש ג'




יום שלישי ה-15.10 - אירועי שמחת בית השואבה


20:00-23:00 אולם הספורט רמה א'
19:30 בית כנסת "קרן מגן דוד" קלמן מגן גבעת שרת
19:30 בית כנסת "קול שלום ואליהו" רחוב הרצל



יום רביעי, ה-16.10


· 20:00-23:00 בית הכנסת יונה בן אמיתי רמב"ש ג'
· 19:30 בית כנסת "אוהל עופרה" בן זאב
· 19:30 בית כנסת "חסד לאברהם יאיר" רבן יוחנן בן זכאי


יום חמישי, ה-17.10


· 20:00-23:00 רחבת בית הכנסת בן איש חי 10
· 15:30-17:30 - אוהל פיגא רמב"ש ב'


מוצאי שמחת תורה, ה-21.10.19


· 15:30-17:30 אוהל פיגא רמב"ש ב'


הקפות שניות - מוצאי שמחת תורה 21.10.19



21:00 בית ספר לוין

21:30-23:00 בית הכנסת היכל התורה רמב"ש ג'

20:00 - 22:30 בית כנסת "שיבת ציון" רח ביאליק

20:00 - 22:30 בית כנסת "ברכת ראובן" רח בן עזאי

20:00 - 22:30 בית כנסת "משכן יחיאל" רח בן איש חי

20:00 - 22:30 בית כנסת "עץ חיים" רח חלוצים

20:00 - 22:30 בית הכנסת "שמחת חיים" רמה א'

20:00-23:00 בית הכנסת אהבת תורה רמב"ש ג'