ספר טלפונים

לשכת ראש העיר

ד"ר עליזה בלוך
ראש העיר
נתי גבאי
רמ"ט ראש העיר
סתיו סעד
עוזרת אישית
יהודית חדד
עוזרת ראש העיר- תשתיות והנדסה
ענת זריהן
מנהלת לשכה
ענת עייש
מזכירת לשכה
אסתי בלעדי
מזכירת לשכה
רחלי בן שטרית
מנהלת פניות הציבור
סוזי ביטון
מזכירת פניות הציבור

לשכת סגני ראש העיר

משה שטרית
סגן וממ רה"ע
אביבה מלכה
מנהלת הלשכה
אדיר בן שבת
עוזר
רינה הולנדר
סגנית רה"ע
הגב' אתי קורן
מזכירת הלשכה
הגב' אורנה נחמני
מנהלת פרוייקטים חברתיים
ישעיהו ארנרייך
סגן רה"ע
יחיאל גבריאלוב
עוזר

לשכת דובר העירייה

רועי לחמנוביץ
דובר העירייה

לשכת מבקר העירייה

יעקב דהן
מבקר העיריה

לשכת מנכ"ל

איתמר ברטוב
מנכ"ל העירייה
יעל שוקרון
עוזרת מנכ"ל
שי רפאלי
מ"מ עוזר מנכ"ל
מיכל בן חיים
מנהלת לשכת מנכ"ל
אסף מטרי
מנהלן

מנהל חינוך, נוער וקהילה

מטה מינהל

שרי דרור
ראש מינהל חינוך וקהילה
לשכת ראש מינהל

קניון נעימי- כניסה C, קומה 1, דרך יצחק רבין 2
לבנת לדני
ראש לשכת המינהל
איתי דרייר
עוזר ראש מינהל לחדשנות ואסטרטגיה
נטלי יחיא
מנהלת מדור פניות ציבור
מרים כהן
רכזת רכש ומשאבי אנוש

אגף חינוך

אנשי המינהל לעתים פועלים רבות מחוץ למשרדי העירייה ולכן תיתכן חוסר זמינות בטלפונים. מומלץ ליצור קשר עם לשכת המינהל בטלפון או במייל. כמו כן, ניתן למלא את טופס פניות הציבור של המינהל לכל עניין:
https://tinyurl.com/ybob8h6j
אורי בן חמו
מנהל המחלקה לחינוך יסודי
הרן זיו
מנהל המחלקה לחינוך על יסודי
מנחם ברוכמן
מנהל המחלקה לחינוך חרדי
בת עמי בלסן
מנהלת המחלקה לצמצום פערים בחינוך
עידו אדמוני
מנהל פרויקטים בבינוי

גני ילדים

יהודית דרעי
מנהלת מחלקת גני ילדים
תמר טובול
מזכירת מחלקת גני ילדים
חוי זעלמן
מזכירת מחלקת גני ילדים

חינוך מיוחד

אסתי מזור
מנהלת המחלקה לחינוך מיוחד
מירב מאירי
מזכירת המחלקה לחינוך מיוחד
טובה וייספיש
רכזת שיבוצים
ברכה יעקב
רכזת וועדות זכאות ואפיון
שיינדי דונט
רכזת וועדות זכאות ואפיון
אריאלה ארגו'אן
רכזת וועדות זכאות ואפיון

שירות פסיכולוגי חינוכי

מיכי גרינשטיין
מנהלת השירות הפסיכולוגי
 
רייזי שילר
מזכירת השירות הפסיכולוגי

ביקור סדיר

אריק קיציס
מנהל מחלקת ביקור סדיר
אלימלך וסנר
קב"ס
מרים פליגלמן
קב"ס
חסידה טובולסקי
קב"ס
אסף טפירו
קב"ס
עדילי בן דוד
קב"ס
אבי אטיאס
קב"ס
נאוה קרניאל
קב"ס,
שרה פטנקין
קב"ס
הינדא פוסטולסקי
קב"ס
חמוטל בורנלי
קב"ס

מחלקת הסעים

יפה אלבז
מזכירת מחלקת הסעים

קידום נוער

מוטי סעדון
מנהל המחלקה לקידום נוער
אפרת כהן
מנהלת השכלה - מרכז כללי (בן גרא)
קנדו רטה
עובד חינוך טיפול - מרכז כללי (בן גרא)
אלעד גלינה
עובד חינוך טיפול - מרכז כללי (בן גרא)
נחמה קניג
מנהלת מרכז + השכלה - מרכז נערות (הרמב"ם)
רינת רובין
רכזת תחום חינוך טיפול
שירה גורן
עובדת חינוך טיפול - מרכז נערות (הרמב"ם)
ירמיהו פריימן
עובד חינוך טיפול מגזר חרדי

מרכז פסג"ה- פיתוח סגלי הוראה

אורלי גרינוולד
מנהלת מרכז פסג"ה
דפנה הופמן
סגנית מנהלת הפסג"ה
דליה כהן
מזכירת הפסג"ה

מתי"א- מרכז תמיכה יישובי או אזורי



סימטת המשלט 12 ג'
 
שרון תלמי
מנהלת מתי"א איתן
לאה פרז
מזכירה

אגף נוער וקהילה

מחלקת נוער

יוסי גמליאל
מנהל מחלקת נוער
אורית פרץ
סגנית מנהל מחלקת נוער
מיכל לוי באוני
מנהלת התנדבות רשותית

מרכז צעירים

רש"י 11, בית שמש

שייקה אלגד
מנהל מרכז צעירים
ילנה גרין
רכזת מנהיגות עולה
צוריאל בנימין
רכז פיתוח קריירה
טל תמיר-נגל
תוכנית "תופסים כיוון"
צופיה איפרגן
רכזת חיילים משוחררים
שולמית מורחי
מלוות חיילים
רות גולדשטיין
רכזת השכלה גבוהה

מחלקת עלייה

ד"ר סמי בן-עדי
מנהלת מחלקת עליה
רחל כהן
רכזת חינוך
רוחמה אפשטיין
פרויקטורית עידוד עליה
בת קול לבייב
פרויקטורית עידוד עליה
אינה ריבין
מנהלת פרויקטים
שמואל פישל
פרויקטור עידוד עליה
תמי אלמליח
פרויקטורית עידוד עליה
מרים פיין
פרויקטורית עידוד עליה

שח"ק - שירותים חברתיים קהילתיים

גשאו מסלה
מנהל מחלקת שח"ק
ארקה וובה
רכזת נוער, ספורט ותרבות
ספינש איילה
רכזת תעסוקה, בריאות ורווחה
מריטו וובנך
רכזת פרויקטים

מתנ"סים

עמית קדמון
מנכ"ל רשת המתנ"סים
מרינה קוגן
מנהלת הקונסברבטוריון
רחוב התבור 18 – מתנ"ס "פסגות השבע"
איציק מהודר
מתנ"ס מאירהוף
עדי מלכא
מתנס זינמן
מימון בן חמו
מתנס פיסגות השבע
יהודית לוברבום
גוונים - השלוחה החרדית

מחלקת בריאות

אביגיל בן סדון
מזכירת מח' בריאות

חווה חקלאית

מירב צדוק
מנהלת חוה חקלאית

אשכולות פייס

חופית קשיש
מנהלת אשכול פיס
סטפני ביסמוט
מנהלת אשכול פייס

התכנית הלאומית לביטחון קהילתי

מורן יצחק
מנהלת התכנית הלאומית לביטחון קהילתי

אגף רווחה

גילה רונן
עו"ס מנהלת אגף הרווחה

מנהלה

מירי אליהו
תקציבאית האגף ומנהלת כוח אדם
אורנה מורדוך
מזכירה
אתי אוחיון
מזכירה
מיכאל מכלוף דרעי
איש אחזקה
בת שבע כהן
פקידת קבלה

זכאות

מרים וג'ימה
רכזת זכאות
אורלי אליהו
עובדת זכאות
אתי אזרף
עובדת זכאות
מלי שמואל
עובדת זכאות

התמכרויות

איילת קידר-שהרבני
עו"ס ררכזת התמכרויות
נעם סמואל
עו"ס התמכרויות
מיכל בנימין
עו"ס התמכרויות
ניסים חשבון
מדריך
 
גלית סדיק
מדריכה
 

וועדות תכנון טיפול

טלי אלדר
עו"ס, רכזת וועדות תכנון טיפול
מרגלית אהרונוב
עו"ס
שרית משה
מזכירה

אזרחים ותיקים

אורלי חסון
עו"ס, רכזת צוות קשישים
דבורה שוטאנסקי
עו"ס קשישים
אסי כלב
עו"ס קשישים
ינטי ראטה
עו"ס קשישים
אינה וולפין
עו"ס קשישים
מרינה גולדנגרשט
סומכת קשישים
סלשי מנגיסטו
מט"ז משפחות ומדריך להבות
סיגי בן דוד
מט"זית קשישים והתחדשות עירונית
קלודין עזרן
מנהלת מרכז יום לעיוור
חוה אספינו
מרכז יום לעיוור

חוק נוער

שלומית דנינו
עו"ס רכזת, חוק נוער וסדרי דין
אליחי טולדנו
עו"ס חוק נוער
עדיאל אברמסון
עו"ס חוק נוער
עטרה לוין
עו"ס חוק נוער
שושנה עבד
עו"ס חוק נוער
שלומית גליק
עו"ס חוק נוער

מרכז קשר

לילי גורמט
עו"ס מנהלת מרכז קשר
פיבי עבו
מלווה במרכז קשר
חיה גולדברג
מלווה במרכז קשר
 

סדרי דין

מירב אוחיון
עו"ס רכזת סדרי דין
דנה נבו לוי
עו"ס סדרי דין
קרן אופיר
עו"ס סדרי דין

עבודה קהילתית והתנדבות

נגה מרדוק
עוס"ק, רכזת עובדה קהילתית והתנדבות
אביה קירשנבוים
עוס"ק, רכזת התנדבות רשותית
עליזה אלבז
עובדת שכונתית
מיטל רגב
מנהלת תוכנית "תעסוקה לרווחה"
ליאורה סמואל
מנהלת תוכנית "אשת חייל"
אתי רקנטי
מנהלת מרכז עוצמה ועו"ס מיצוי זכויות וקהילה
אסתי לנגנוער
רכזת תעסוקה במרכז עוצמה
אורית אדרי
מלוות פעמונים במרכז עוצמה

נושמים לרווחה

דבורה ממן
עו"ס ראש צוות נושמים לרווחה ורכזת מועדוניות ומשפחתונים
שירה שרמן
עו"ס "נושמים לרווחה"
שלומית כהן
עו"ס "נושמים לרווחה" ותקיפות מיניות
מיכל כהן
מלווה ב"נושמים לרווחה"
רויטל אלוק
מלווה ב"נושמים לרווחה"
מלי עימנואל
רכזת משפחתונים
ענבל העדין
רכזת משפחתונים
 

צוות משפחות- 1

נחמה גולדברג
עו"ס, רכזת צוות משפחות
הדר לוי
עו"ס משפחות
אלישבע וייספיש
עו"ס משפחות
אסתר פדידה
עו"ס משפחות
רחלי בלנק
עו"ס משפחות
שיר הקר
עו"ס משפחות
 
תמר אדרי
עו"ס משפחות
רעיה ריבלין
עו"ס משפחות
ליאת רוזנבויים
עו"ס משפחות

צוות משפחות- 2

תמר גולדמן
עו"ס, ראש צוות משפחות
נורית אקווה
עו"ס משפחות
רות שטיין
עו"ס משפחות
נעה סלמה
עו"ס משפחות
שני כהן
עו"ס משפחות
תהילה רוטברג
עו"ס משפחות
לאה גרבוז
עו"ס משפחות
דבורה נחמד
עו"ס משפחות

נוער וצעירים

שירית פרדי-אוחנה
עו"ס ראש צוות נוער וצעירים
נירה ברכיל
עו"ס נערות
רות ברנבלום
עו"ס נערות
מוריה מלאכי
עו"ס ית"ד
נירית חבשוש
עו"ס תעסוקה לצעירים
 

טיפול משפחתי

ליאורה דרוקר
עו"ס ראש צוות טיפול משפחתי
מיכל גורדון
עו"ס טיפול משפחתי

צרכים מיוחדים

יעל סהר
עו"ס ראש צוות צרכים מיוחדים
אילנית בר און
עו"ס צרכים מיוחדים
דלית בוקובזה
עו"ס צרכים מיוחדים
נגה גרוס
עו"ס צרכים מיוחדים
קטי כהן
עו"ס צרכים מיוחדים
שמרית רוזנפלד
עו"ס צרכים מיוחדים
רבקה סנדמן
עו"ס צרכים מיוחדים
דב לוי
הסעות חינוך מיוחד

מרכז לשלום המשפחה

אתי ברכה
עו"ס,רכזת מרכז לשלום המשפחה
נעמה ברזילאי
עו"ס מרכז לשלום המשפחה
שלום בן דוד
עו"ס מרכז סיוע
תמר ערוסי - לוי
רכזת דיווחים
זהבה גושן
מלווה משפחות

אגף הנדסה

איילה ברנשטיין
מזכירת רישוי
אסתר דוד
מזכירת פיקוח
חני לייכטמן
אחראית מחלקת מידע תכנוני
מרים ערבליך
מזכירת מהנדסת העיר
שיינדי כהן
מזכירת יו"ר הועדה
תהילה פנירי
אחראית היטל השבחה (היתר/מכר)
דורית עוקבי
מזכירת תנועה
דפנה כהן
מזכירת האגף
שמעון גולדברג
יו"ר הוועדה לתכנון ובניה
ענבר וייס
מהנדסת העיר
אביטל צברי
אדריכלית מייעצת
אוהד כהן
אדריכל העיר
מרדכי חורש
מתכנן העיר
אברהם מאהלר
בדיקת תכניות (תב"עות)
רותם שפיגלר
עוזר מהנדסת העיר
מורן אוחנה
יועצת לעינייני תבע"ות
צ'ארלי לוגסי
ארכיב
אבישג בלסן
מבני ציבור חינוך ושצ"פ
שולמית אליה
בוחנת רישוי
רן אדוניהו
מנהל פרוייקטים תכנוניים
חני מקלין
מנהלת מחלקת בניה ציבורית ומוסדות חינוך
יונית גרינצייג
 בוחנת רישוי
חוי גרינוולד
בוחנת רישוי
דסי הריס
בוחנת רישוי
אלישבע גליק
בוחנת רישוי
נאוה מיארה
בוחנת רישוי
רחלי ברזילי
בוחנת רישוי
חוי סלר
בוחנת רישוי
יעל פרץ
בוחנת רישוי
ללי זיו אור
בוחנת רישוי
רחלי שקלר
בוחנת רישוי - פתיחת בקשות להיתר
מוריה מימון
 מנהלת מחלקת רישוי                                
יהודה חזן
 מנהל תפעולי, מזכיר הוועדה
אירה ריצ'וטין
מנהלת פיקוח
אבי כהן
מפקח תשתיות
ערן רווה
פיקוח על הבניה - מע"ר, משקפיים, רמה א', מ'3
נתן אזולאי
רישוי עסקים, פיקוח על הבניה - ג'1, ג'2, רמת אברהם
דוד בורצ'נו
פיקוח על הבניה - אזורי תעשיה, רמה ב'
דוד די קסטרו
 פיקוח על הבניה - העיר הותיקה, קריה חרדית.
שמואל ליפשיץ
פיקוח על הבניה
אלעד אילן
בדיקת טפסי 4 ופיקוח לפני ועדה
יניב לוי
 פיקוח - עודפי עפר ופסולת בניה
רן שממה
 מדור GIS
יקיר פתיחי
מנהל מחלקת כבישים ותשתיות
תמר בר-שי
 מדור תנועה, תשתיות ופיתוח
הודיה עוקשי
מידענית ובוחנת רישוי
שרה לדרר
 מבני ציבור חינוך ושצ"פ

אגף בטחון

צחי אלימלך
מנהל אגף חירום וביטחון
יהודה בן הרוש
מנהל מחלקת מוס"ח
עידו אדמוני
מ"מ מנהל מחלקת חירום
שי זיקרי
עוזר מנהל אגף ביטחון ומחסנאי חירום
מלכי אבוחצירה
מתאמת פעולות מקלטים
שלי בן שמחון
מזכירת מחלקת ביטחון מוסדות חינוך
ניסים אלמליח
קבט מוס"ח
אלון קריאף
קבט מוס"ח
אלדד
קבט מוס"ח
נתנאל בלוקה
קבט מפעלים ואזור תעשיה
יגאל וקנין
צוות מקלטים
דודו אמויאל
צוות מקלטים

אגף הגבייה

מחלקת גזברות

אריה ברדוגו
גזבר העירייה
קורין בן הרוש
מזכירת הגזבר
מונט עדן
סגנית גזבר
בני וקנין
תקציבן העירייה
סיגל אמסלם
תקציבנית הנדסה
אביטל כהן
פרוייקטים
סמי בן סימון
ע/גזבר
שולה מלאוסי
מנהלת חשבונות ראשית
מימי חיון
מנהלת חשבונות ספקים
שרה אמסלם
מנהלת חשבונות גבייה
אריאלה אדרי
מנהלת חשבונות בנקים

מדור שכר

דבורה אברגיל
מנהלת מדור שכר
אילנה זבולוני
מדור שכר

קליטת נתונים

טלי אוחיון
קליטת נתונים
ברכה אדרי
קליטת נתונים

מחלקת רישוי עסקים

שבתאי חוג'ה
מנהל המחלקה ותברואן
אסתר דויד
רכזת רישוי עסקים
לימור פרץ
מפקחת רישוי עסקים
תמי ליברטי
מפקחת רישוי עסקים
אריה קופ
תברואן

מחלקת פניות הציבור

רחלי בן שטרית
מנהלת המחלקה לפניות הציבור
סוזי ביטון
מזכירת המחלקה לפניות הציבור

לשכה משפטית

עו"ד מיקי גסטוירט
יועץ משפטי לעירייה
עו"ד דקלה כלפון
משנה ליועמש ותובעת עירונית
עו"ד מיטל שרעבי

עו"ד חיה אורנשטיין

ענת אבוחצירה
מנהלת מדור התקשרויות חוזים ורכזת ועדת ערר לענייניי ארנונה
קמילה יעקב
מזכירת לשכה

מחלקת משאבי אנוש

עינבל אלוש
מנהלת אגף פיתוח הון אנושי
יפה בן ברוך
עוזרת מנהלת האגף ומזכירת האגף
ברכה אדרי
מחלקת בקרה ונוכחות עובדים
טלי אוחיון
מחלקת בקרה ונוכחות עובדים
אריאן בן-סעדון
מחלקת בקרה ונוכחות עובדים
ליאת איטח
מחלקת בקרה ונוכחות עובדים
מיכל לוי
מנהלת מדור מכרזי כ"א
ירדנה אוחנה
מזכירת מדור מכרזי כ"א
ריבי גלוסקין
מנהלת מדור הדרכה ופיתוח ארגוני
יוכי פרץ
אחראית תחום רווחה וארכיב
רותי טוביאנה
אחראית תחום פרישה וקופות
ציון ממן
מנמ"ר
שימי גזית
ס. מנהל מח' מחשוב
יפה יעקב
מזכירת המחלקה

מחלקת נכסים

ניסים כהן
מנהל מחלקת נכסים
אולגה בוצ'נקו

מחלקת פיקוח

מועצה דתית

יהודה מדיזדה
יו"ר המועצה הדתית

אגף תרבות, ספורט ואירועים

עמוס מימוני
מנהל מחלקת ספורט
שלמה דרי
מנהל מחלקת אירועים
תמי בר
מזכירת האגף
איציק קניזו
מנהל אגף תרבות, ספורט ואירועים
עליזה חדד
מזכירת מחלקת ספורט
סימה יפרח
רכזת אולמות ספורט
אסף עזו
מנהל אצטדיון כדורגל

מחלקת מחשוב

ציון ממן
מנהל אגף מחשוב ומערכות מידע
שימי גזית
מנהל תקשורת וטלפוניה
יפה יעקב
מזכירת המחלקה

אגף שפ"ע

דודו ג'מו
ראש מינהל תפעול
יסמין גרשון
מזכירת מינהל תפעול
תמיר חופי
מנהל מחלקת שפ"ע
אליהו פינטו
מנהל מחלקת חשמל
אזולאי שאול
מנהל מחלקת תברואה
דוד אוחיון
מנהל מחלקת אחזקה ותחזוקה
דוד איטח
מנהל מחלקת גינון
אברהם חדד
מפקח על ניקיון העיר
אבי עמר
מנהל מדור תברואה מוטמנים גזם וגרוטאות
אלי ארזי
מפקח על ניקיון רמה א'-ד'

מחלקת תברואה

שאול פוקס
מנהל אגף שיפור פני העיר ותברואה

איכות הסביבה

אבי ברכה
מנהל היחידה לאיכות הסביבה
ניצה קרניאל לוי
רכזת חינוך והסברה
בועז מלמד
רכז אקולוגיה חקלאית
חן בן שמחון
רכזת תעשיות ותשתיות
דביר מילר
רכז תעשיות ושפכים

שיקום שכונות

מירה שם טוב
מנהלת שיקום שכונות
פקס משרד

עמית שטיינברג
רכז הון אנושי

האגודה לתרבות הדיור


מנהל סניף האגודה לתרבות הדיור

תרבות תורנית

הרב מרדכי חייאיוב
מנהל המחלקה
אורה מימון
מזכירת המחלקה

עיר ללא אלימות

קשרי חוץ

הרלי שטרק
מ"מ מנהל האגף קשרי חוץ וערים תואמות

חופש המידע

מיכאל שטרית
ממונה חופש המידע

מוקד משולב עירוני/ רואה

משה כהן
מנהל מוקד עירוני 

השירות הווטרינרי

פקס השירות הווטרינרי: 073-2396249

ד"ר מאיה קמחי - וטרינרית עירונית
מנהלת המחלקה
שגיא בוחבוט
מפקח וטרינר ולוכד עירוני
 

אגף תיירות

חנה נאורה כהן
מנהלת מדור תיירות