ספר טלפונים

קשר ישיר

ד"ר עליזה בלוך
ראש העיר
מאיר נעמת
מנהל הארנונה
מרדכי דירנפלד
חבר מועצת העיר מחזיק תיק כספים וארנונה פניות ציבור בנושאי ארנונה
הרלי שטרק
ממ מנהל האגף קשרי חוץ וערים תואמות "
חנה כהן
מזכירת לשכת מנכל"
מיכל שריון
מזכירת לשכת מנכל "
אסף מטרי
עוזר מנכל"
מיכאל שטרית
עוזר ראש העיר
גולן שליט
מנהל לשכת ראש העיר
שאול מארקסון 
מנהל המחלקה לדוברי אנגלית 
עוד מיקי גסטוירט"
יועץ משפטי 
יוסי כהן
מנהל משאבי אנוש
יבגני נבוטובסקי
מנהל מחלקת הקליטה
יבגני נבוטובסקי
מנהל מחלקת הקליטה
מאיר נעמת
מנהל הארנונה
ישראל פרץ
מנהל משק חינוכי ויור ועד העובדים"
עמית קדמון
מנכל רשת המתנס"ים"
מתתיהו חותה
מנכל העירייה"
שאול מארקסון 
מנהל המחלקה לדוברי אנגלית 
גבי מלכה
מנהל סניף האגודה לתרבות הדיור
מירה שם טוב
מנהלת שיקום שכונות
יהודה מדיזדה
יור המועצה הדתית"
משה כהן
מנהל מוקד עירוני 
מוניק לוי
רכזת בריאות
יבגני נבוטובסקי
מנהל מחלקת הקליטה
אליהו קקון
מנהל מח' פיקוח
ציון ממן
מנהל מערכות מידע ומחשוב
יהודה בן הרוש 
קבט מוסדות החינוך"
צחי אלימלך
מנהל אגף ביטחון
אבי ברכה
מנהל היחידה לאיכות הסביבה
ברכה קייקוב
מנהלת סניף הגביה
מאיר נעמת
מנהל הארנונה
יוסי כהן
מנהל משאבי אנוש
שאול פוקס
מנהל אגף שיפור פני העיר ותברואה
ישראל פרץ
מנהל משק חינוכי ויור ועד העובדים"
יוסי כהן
מנהל המח' האסטרטגית
איציק קניזו
מנהל אגף אירועים ונוער 
מנחם ברוכמן ממ"
מנהלת אגף החינוך
בן סומך מ"מ מהנדס העיר
מהנדס העיר
אריה ברדוגו
גזבר העירייה
מתתיהו רוזנצוויג
דובר העיריה
יעקב דהן
מבקר העיריה
עוד מיקי גסטוירט"
יועץ משפטי 
דוד סיטבון
סמנכל העירייה"

ראש העירייה

ד"ר עליזה בלוך
ראש העיר
יוחנן מאלי
רמ"ט
סתיו סעד
עוזרת אישית
ענת זריהן
מנהלת לשכה
אסתי בלעדי
מזכירת לשכה
מייל לשכת ראש העיר

הנדסה

אורה דורשוב
מפקחת
צבי נוי
מפקח
לאה שוורץ
הנדסאית רישוי
מוריס איטח
חשב אגרות
מרים ערבליך
מזכירות הנהלה
משה מונטג
ממונה אגף ההנדסה ויור הוועדה"
בן סומך
מהנדס העיר
יעל היימן
אדריכלית העיר
ירון ביטון
מפקח בניה
אלעד אילן
מפקח בניה
יקיר פתיחי
מפקח בניה
דוד בורצ'נו
מפקח בניה
תמרה בר
מזכירות
יניב לוי
פיקוח עבודות עפר
ממי חדד
ממונה בטיחות
חנה ביטון
מנהלת לשכת מהנדס העיר
חני לייכטמן
מיידענית תכנון
מרדכי חורש
מתכנן העיר
ערן רווה
מפקח בניה
אבי כהן
מפקח תשתיות
נתן אזולאי
מפקח בניה
אירה ריצ'וטין
פיקוח וטופס 4
חוי ויספיש
היתרי חפירה/רישוי
תמר בר-שי
תנועה ופיתוח
יהודה חזן
מזכיר הוועדה
נתן בנימין
אדריכל שכונות חדשות
צ'ארלי לוגסי
ארכיבאי
דסי הריס
בוחנת רישוי
חוי גרינוולד
בוחנת רישוי
שיפי קרלינסקי
מזכירות
שולמית אליה
בוחנת רישוי
חנה מקלין
בוחנת רישוי
דפנה כהן
מזכירת האגף
אברהם מאהלר
בודק תכניות
אלי שטרית
מפקח בניה

רישוי עסקים

שבתאי חוג'ה
מנהל המחלקה
חיה טוביאנה
מזכירת המחלקה
אריה קופ
תברואן
ליאור קורן
רכז
תמי ליברטי
רכזת

אגף חינוך

רותי אדרי
רכז הסעות תלמידים
רותי אדרי
רכז הסעות תלמידים
יהודית דרעי
מנהלת הגיל הרך
טובה וייספיש
רכזת ועדות שיבוץ
רייז שילר
רכזת ועדות השמה
ברכה יעקב
מזכירת המחלקה לחינוך מיוחד
מורן יצחק
מנהלת תוכנית עיר ללא אלימות
מרינה פרידמן
מנהלת הקונסברבטוריון
סטפני ביסמוט
מנהלת אשכול פייס
רותי דרעי
מנהלת ספריה עירונית
בתי ביטון
מנהלת מרכז להבה"
מירב צדוק
מנהלת חוה חקלאית
שרון תלמי
 מנהלת מרכז מתיא"
עליזה קמחי
מנהלת מרכז פסגה"
מוטי סעדון
מנהל קידום נוער
יהודה בן הרוש
קבט מוסדות חינוך"
יהודית דרעי
היחידה לטיפול בפרט,סייעות חמ ואגרות לימודי חוץ"
הרצל בן סימון
מנהל רווחה חינוכית
מיכי גרינשטיין
מנהלת  השירות הפסיכולוגי
טובה דוד
מנהלת ממח' הביקור הסדיר
רחל שילון
מנהלת מח' החינוך המיוחד
יוסי כהן
מנהל מח' על יסודי
אורי בן חמו
מנהל מח' החינוך היסודי
מזל דהן
מנהלת מח' גני ילדים
צביה פינקל
תקציבן האגף
מנחם ברוכמן
סגן מנהלת האגף ומנהל מח' חינוך חרדי
דינה נמיר
מזכירת האגף

תרבות ספורט ונוער

מתנ"סים

גשאו מסאלה
מוקד קליטה
אביטל מויסיף שקד
יחידה קהילתית התפתחותית
סופיה ליברמן
מסגרות גיל הרך
נועם דרסינובר
מתנס פיסגות השבע"
מירי שלם
מתנס רמת בית שמש"
אברהם אייזן
מתנס מאירהוף"

בריכת שחייה עירונית

אביבית דרי - אדלן
מנהל בריכת שחייה עירונית

קונסרבטוריון

מרינה פרידמן
מנהלת קונסרבטוריון

מחלקת אירועים

שלמה דרי
מנהל מחלקת אירועים

מחלקת ספורט

צבי נעמת
מנהל מחלקת ספורט
אביגיל בן סדון
מזכירת מח' בריאות
עליזה חדד
רכזת שחיה ומתאמת חוגים
אולגה בורצ'נקו
מחלקת נכסים
עמוס מימוני
רכז כדורגל עירוני/ אחראי מגרש
שלמה דרי
מנהל מחלקת אירועים
איציק קניזו
מנהל האגף

מחלקת נוער

מרב
רכזת מלגות ויועצת תעסוקה ולימודים
יוסי גמליאלי
מנהל יחידת נוער

מועדוני ספורט

אפי טויטו
מגרשי טניס
אהרון גרפינקל
ביס בייסבול"
רונית אזולאי
בלט
אבי הירש
הגנה עצמית
מרדכי מירסקי
קרטה
אבי יצחקוב
קונג-פו
אלי אבגי
קונג-פו
מיכאל בן לולו
גודו
קווניאנסקי ולדמיר
כדורסל
דב ליפמן
כדורסל
רונן אורן
כדורסל
עוד אריה רייף"
כדורגל ותיקים
אבי סקורי
ביס לכדורגל
עמוס מימון
ביס לכדורגל עירוני"
סמיון בראש
שח-מט
דימה חידס
שחיה
שלומי גולדדברג
כדורסל יצוגי נשים
שלומי גולדברג
ביס לכדורסל

אנשי אחזקה - מתקני ספורט

משרד
אולם ספורט אשכול
משרד
אולם ספורט לוין
פנחס דרעי
אולם ספורט מרכזי
בוקר : רמי יעל, צהריים : דוד פורטל
אולם ספורט רמבש"
דימה חודוס
בריכת קאנטרי
עמרם מויאל
אצטדיון עירוני
אפי טויטו
טניס

רווחה

 מירי אליהו
 מזכירת האגף ותקציבנית
נגה מרדוק
רכזת עבודה קהילתית והתנדבות
בתיה קריגר
מנהלת התחנה לטיפול משפחתי
דבורה ממן
מדריכה,ראש צוות
יעל לוין
מדריכה,ראש צוות
מרים וג'ימה
רכזת היחידה לחשבות וזכאות
שלום בן דוד 
מנהל  אגף הרווחה

דוברות

אביטל כהן
מזכירת לשכת הדובר
מתתיהו רוזנצוייג
דובר

איכות הסביבה

בועז מלמד
רכז אקולוגיה חקלאית
ניצה קרניאל לוי
רכזת חינוך והסברה
אבי ברכה
מנהל היחידה

המחלקה הוטרינרית

מחלקת קליטה עירונית

אביו מוציה
רכז נוער
ילנה דובוביצקי
מדריכת חוג בלט
ילנה טולצ'נסקי
מדריכת מועדון שירה
איליה רודוב
 מועדון אקטואליה
סמיון ברש
מדריך מועדון שחמט
אלכס קוצ'רסקי
מועדון ספרות
אלכס קומרוב
 מועדון ריקודים
רכז נוער
אביו מוציה
אייהוש מרסה
מזכירת המוקד
גשאו מסלה
מנהל מוקד קליטה אתיופים
דר' סמי בן-עדי
רכז עולים צרפתים
תמי אלמליח
רכזת עולים אנגלוסקסים
יבגני   נבוטובסקי
מנהל מח' הקליטה

שיפור פני העיר

דוד מלכה
מנהל מחלקת מים וביוב
פינטו אליהו
מנהל מחלקת חשמל
חדד אברהם
מפקח על ניקיון העיר
אזולאי שאול
מנהל מחלקת תברואה
דוד אוחיון
מנהל מחלקה שפע"
רחל בר-ששת
מזכירת האגף
פוקס שאול
מנהל האגף

משאבי אנוש

ביטחון

אלדד ה
קבט מוס"ח"
ציון בן דוד
קבט מוס"ח"
ענת עייש
מזכירת מח' מוסח "
יהודה בן הרוש
מנהל מחלקת מוסח"
מלכי אבוחצירה
מתאמת פעולות מקלטים
דודו אמויאל
צוות מקלטים
יגאל וקנין
צוות מקלטים
שי זיקרי
עוזר מנהל אגף ביטחון ומחסנאי חירום
נתנאל בלוקה
קבט מפעלים ואזור תעשיה"
עידו אדמוני
מנהל מחלקת חירום
צחי אלימלך
מנהל אגף חירום וביטחון
יהודה בן הרוש
עוזר מנהל המחלקה לביטחון בעירייה

יועץ משפטי

ח"ן חרדי (חברה ונוער)

יוסי גולדהירש

תרבות תורנית

אורה מימון
מזכירת המחלקה
הרב מרדכי חייאיוב
מנהל המחלקה

בריאות

לוי מוניק
ממונה-בריאות עירונית

המחלקה לדוברי אנגלית